W niedzielę, 13 kwietnia 2025 r., harcerze z Dzierążni i Działoszyc wspólnie z przedstawicielami Szkolnego Koła Wolontariatu ze Szkoły Podstawowej w Dzierążni zorganizowali zbiórkę pieniędzy na rzecz hospicjum w Busku- Zdroju oraz hospicjum w Miechowie. Łącząc siły, aktywnie kwestowali na rzecz potrzebujących, pokazując, że młodzież potrafi działać razem i z wielkim zaangażowaniem. Dziękujemy za Wasze serca!






