28 maja gościliśmy panią Ewelinę Kurzak wraz ze swoimi alpakami. Te przeurocze, mięciutkie, cichutkie i niezwykłe zwierzątka podbiły nasze serca. Podczas spotkania uczniowie mieli okazję: dowiedzieć się więcej o życiu alpak, ich zwyczajach i upodobaniach, poznać zastosowania ich miękkiej wełny oraz doświadczyć terapeutycznego kontaktu z tymi spokojnymi zwierzętami. Nie zabrakło także radości z karmienia marchewkami i wspólnych zabaw. Również nasi uczniowie: Łukasz, Iwan, Julka Chrobot i Kuba Chrobot oraz Blanka Łabęcka w tym wyjątkowym dniu przyprowadzili do szkoły swoich pupili. Łukasz – króliki i gołębie, Julka z Kubą – króliki, a Blanka – kurkę, silkę. Spotkanie było nie tylko ciekawą lekcją przyrody, ale również doskonałą okazją do obserwacji współpracy w grupie, sprawności i uważności naszych uczniów.
To był dzień pełen uśmiechu, relaksu i nowych doświadczeń!
Spotkanie z alpakami zasponsorowała Rada Rodziców z okazji Dnia Dziecka – wszystkiego najpiękniejszego dla Was!

































































