FINAŁ PIERWSZEGO ETAPU V EDYCJI KONKURSU INSTALOGIK 2023/2024

30 października 2023 r.

InstaLogik to popularyzatorski konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8 szkół podstawowych, organizowany jest przez Placówkę Edukacji Informatyczno-Matematycznej InstaKod oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie. Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką, do tych, którzy interesują się programowaniem lub chcieliby postawić w programowaniu pierwsze kroki. Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do zmierzenia się z zadaniami logicznymi oraz prostymi zadaniami programistycznymi, które wprowadzają uczniów w świat programowania oraz rozwijanie zainteresowań matematycznych, myślenia komputacyjnego.

Honorowy patronat nad konkursem objął Minister Edukacji i Nauki oraz Wydział Matematyki Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego

Do pierwszego etapu konkursu z naszej szkoły przystąpili uczniowie: Kamil Przeniosło, Szymon Przeniosło, Daniel Wójcik, Jakub Bątkowski, Kuba Mszanik, Filip Wiejacha, Krzysztof Gajewski. Do drugiego etapu zakwalifikowało się czterech uczniów: Kamil Przeniosło, Szymon Przeniosło, Daniel Wójcik, Kuba Mszanik. Gratulujemy chłopcom i życzymy powodzenia w kolejnych etapach.

Do udziału w konkursie uczniów zachęcili nauczyciele matematyki p. Katarzyna Kalinowska i p. Zbigniew Kalinowski.

Skip to content